UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@Do_pomorskiego - Lidl okazał się lepszy niż ta fuszerka brama na modrzewine co kolor traci. Z lidlem był ten problem że mieli postawić sklep na płk dąbka, ale ci z gildii się nie dogadali i wybór padł na tą działkę koło ogrodów. Natomiast jeśli chodzi o terkawke to przez tyle lat nic nie ruszyło i nie było zainteresowania tym teren przez przedsiębiorców! Potem okazało się że są problemy z ulokowaniem wysokich hal tam. Jeżeli na terkawce miałoby coś powstać sensownego to należy uzbroić tereny i zniwelować je, pobudowac docelowe drogi z komunikacją miejską i skomunikowac z s22,a na to pieniędzy i woli politycznej województwa jak i rządu nie ma. Z portem będzie cyrk, a wy marzycie o innych inwestycjach. ..
SzokZkomentarzy