UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@korona - Jak przy okazji tej inwestycji nie uruchomią przejazdu przez most na ul. Studziennej, to współczuję przyszłym mieszkańcom stania w korkach.


Anuluj