Wybrany wątek opinii
A może tak Dyrektor powienien otrzymywac pensje podstawową + za wypracowany zysk procent premii a nie za przyjeżdzanie czasami do biura. !!
Nic nie zrobił, zwolnili go z Fromborka a teraz tu nic nie robi
Do moderacji
Odpowiedz
22
3
@alekdandra12@w - popracujesz to zmienisz zdanie - a czcze gadanie nic nie zmieni do pracy zapraszam do pracy
Do moderacji
Odpowiedz
0
0