Wybrany wątek opinii

A może tak Dyrektor powienien otrzymywac pensje podstawową + za wypracowany zysk procent premii a nie za przyjeżdzanie czasami do biura. !! Nic nie zrobił, zwolnili go z Fromborka a teraz tu nic nie robi
alekdandra12@w (2022.02.16)
@alekdandra12@w - popracujesz to zmienisz zdanie - a czcze gadanie nic nie zmieni do pracy zapraszam do pracy
arczi on (2022.08.31)
Powrót do komentarzy