UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A może tak Dyrektor powienien otrzymywac pensje podstawową + za wypracowany zysk procent premii a nie za przyjeżdzanie czasami do biura. !! Nic nie zrobił, zwolnili go z Fromborka a teraz tu nic nie robi

alekdandra12@w

Anuluj