UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A może tak Dyrektor powienien otrzymywac pensje podstawową + za wypracowany zysk procent premii a nie za przyjeżdzanie czasami do biura. !! Nic nie zrobił, zwolnili go z Fromborka a teraz tu nic nie robi
alekdandra12@w