UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A może tak Dyrektor powienien otrzymywac pensje podstawową + za wypracowany zysk procent premii a nie za przyjeżdzanie czasami do biura. !! Nic nie zrobił, zwolnili go z Fromborka a teraz tu nic nie robi

alekdandra12@w