UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@LucynaŁupina - Jasne, nawet jak z 20 miliardów będzie kosztował, toż to pomnik prezesa, a tu pieniądze znaczenia nie mają. Ma być i tyle. Gorzej z szarymi Polakami, a Ci będą dymani nadal tylko jeszcze mocniej. Brawo PIS