UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@LucynaŁupina - No możemy zacząć program kosmiczny i loty na Marsa. Nigdy nie będzie za drogo sky is the limit!!! Takie pisanie aby pisać. U zbiegu kanału i wód Zalewu Wiślanego kończy się magia przekopu i zaczyna się woda po kolana. Wszystko dla UM za drogie; )