UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Na litosc boską weźcie w koncu zezwólcie na ruch aut osobowych na moscie Niskim lub moscie Wysokim. Chociaz w jedną strone ruch. .. .Most mial udrożnić komunikacje miasta a sie okazuje że kosteczka wazniejsza??? TO farsa i szczyt niegospodarnosci. Chcemy rozbudowywac wyspe spichrzów a nie ma tam jak dojechac bo tylko okreżną drogą i w dodatku zawsze zakorkowane istniejące mosty

APEL