UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Na litosc boską weźcie w koncu zezwólcie na ruch aut osobowych na moscie Niskim lub moscie Wysokim. Chociaz w jedną strone ruch. .. .Most mial udrożnić komunikacje miasta a sie okazuje że kosteczka wazniejsza??? TO farsa i szczyt niegospodarnosci. Chcemy rozbudowywac wyspe spichrzów a nie ma tam jak dojechac bo tylko okreżną drogą i w dodatku zawsze zakorkowane istniejące mosty
APEL