UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Tylko szeroko a nie jak zwykle bubel będzie gdzie dwa autobusy na zakrecie sie nie wyminął. A i górke czyli wzniesienie mniej strome prosze zrobic bo zimą będzie katastrofa!!!!!
Tylko szeroko a nie jak zwykle bubel będzie gdzie dwa autobusy na zakrecie sie nie wyminął. A i górke czyli wzniesienie mniej strome prosze zrobic bo zimą będzie katastrofa!!!!!