UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Tylko szeroko a nie jak zwykle bubel będzie gdzie dwa autobusy na zakrecie sie nie wyminął. A i górke czyli wzniesienie mniej strome prosze zrobic bo zimą będzie katastrofa!!!!!


Anuluj