Wybrany wątek opinii

Niech budują. Co z tego będzie miał mieszkaniec /odbiorca ciepła. ? Co z Dojazdową bo jakoś ucichło ? Czyżby tylko amor w głowie. ?
hejter z gdańska (2022.02.09)
@hejter z gdańska - Przecież robią to Twoi ziomale.
(2022.02.13)
Powrót do komentarzy