Wybrany wątek opinii
Niech budują. Co z tego będzie miał mieszkaniec /odbiorca ciepła. ? Co z Dojazdową bo jakoś ucichło ? Czyżby tylko amor w głowie. ?
Do moderacji
Odpowiedz
18
4
@hejter z gdańska - Przecież robią to Twoi ziomale.
Do moderacji
Odpowiedz
1
0