UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Niech budują. Co z tego będzie miał mieszkaniec /odbiorca ciepła. ? Co z Dojazdową bo jakoś ucichło ? Czyżby tylko amor w głowie. ?

hejter z gdańska

Anuluj