Wybrany wątek opinii
Do moderacji
Odpowiedz
7
12
@RobertKoliński - I pisze to człowiek który nigdy nie skalał się ciężką pracą he he przecież Ty nigdy nawet nie spociłeś się podczas pracy a wszystkich wyzywasz od nierobów szkodników a osobiście nie znam większego szkodnika od ciebie jesteś szczytem hipokryzji
Do moderacji
Odpowiedz
13
5
@RobertKoliński - A towarzysz to przepracował kiedyś choć raz uczciwie 8 godz w jakieś fabryce że tak wszystkich z taką lubością łatwością wyzywa od nierobów czy towarzysz kiedykolwiek kupil sobie coś za swoją wypłatę oprócz piwa marki tatra? Czy towarzysz choć przez rok płacił uczciwie składki do ZUS oraz podatki? Tak jak każdy ciężko pracujący Polak
Do moderacji
Odpowiedz
13
2