UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@RobertKoliński - A towarzysz to przepracował kiedyś choć raz uczciwie 8 godz w jakieś fabryce że tak wszystkich z taką lubością łatwością wyzywa od nierobów czy towarzysz kiedykolwiek kupil sobie coś za swoją wypłatę oprócz piwa marki tatra? Czy towarzysz choć przez rok płacił uczciwie składki do ZUS oraz podatki? Tak jak każdy ciężko pracujący Polak