UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - I pisze to człowiek który nigdy nie skalał się ciężką pracą he he przecież Ty nigdy nawet nie spociłeś się podczas pracy a wszystkich wyzywasz od nierobów szkodników a osobiście nie znam większego szkodnika od ciebie jesteś szczytem hipokryzji