UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - I pisze to człowiek który nigdy nie skalał się ciężką pracą he he przecież Ty nigdy nawet nie spociłeś się podczas pracy a wszystkich wyzywasz od nierobów szkodników a osobiście nie znam większego szkodnika od ciebie jesteś szczytem hipokryzji


Anuluj