UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Mieszkasz tam to możesz sobie to sprawdzić na Walnym Zgromadzeniu. To bloki ze starej płyty, wiatr hula, rachunki za ogrzewanie jak krew w piach bo straty ciepła na izolacjach, jak nie ocieplenia biją po kieszeni to windy przyjdzie wymieniać po 200tys każdy szyb. Życie w blokowisku kosztuje.