UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Mieszkasz tam to możesz sobie to sprawdzić na Walnym Zgromadzeniu. To bloki ze starej płyty, wiatr hula, rachunki za ogrzewanie jak krew w piach bo straty ciepła na izolacjach, jak nie ocieplenia biją po kieszeni to windy przyjdzie wymieniać po 200tys każdy szyb. Życie w blokowisku kosztuje.