UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Współczuję, tak zupełnie po ludzku PiSowcom. Współczuję bardzo bolesnego upadku i rozliczeń, które skończą się wyrokami. Za kraty na leżaki trafi nie tylko rząd, ale również kolaborujący z nimi kler i dziennikarze. O szmalcownikach nie wspomnę.