Wybrany wątek opinii
czytam komentarze i widzę, że wy ludziska nie kumacie nic, a prawda jest taka, że koszty budowy już zdrożały około 25 procent, a zdrożeją jeszcze pewnie o kolejne 20-30 procent w tym roku, drożeje nie tylko żarcie ale wszystko, gacie wam zdrożeją, wszystko idzie w kosmos, a wy oglądacie w TVP bajki o zyskach z nowego ładu i cieszcie się z tej 100 za którą niedługo kupię sobie coś co niedawno kosztowało 30 zł, za butelkę wina was kupili, czy wy się różnicie od lumpów spod sklepu co idą głosować do wójta bo dał na wino?
Do moderacji
Odpowiedz
18
4
@Tyn - kto i czego dokładnie nie rozumie, w komentarzach praktycznie ani słowa o kosztach postawienia nowego budynku. To, że ceny WSZYSTKIEGO (poza wódką)rosną to żadna nowość - jak się drukuje pusty pieniądz fiducjarny, to inflacja jest nieunikniona a ty tu gadasz o jakichś tanich winach.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Tyn - Opowiadasz o wójtach co kupują głosy podczas gdy są nagrania, jak ludzie kupują głosy na ministrę Gembicką i nikt nic z tym do tej pory nie zrobił a facet, który nagrania opublikował jest targany po sądach.
Do moderacji
Odpowiedz
6
2
@Tyn - W tej całej układance, nie chodzi tylko o PiS, ale o WSZYSTKIE partie polityczne, które walczą nie o to, żeby było lepiej, tylko o to, żeby się dopchać do koryta i doić ludzi jak krowy. Wszystkie ich spory i szarpaniny mające miejsce przed kamerami i ew. na sejmowej mównicy kończą się w pakamerach ściskaniem rączek i poklepywaniem po pleckach, oraz wyścigami o to, kto lepiej laskę zrobi przedstawicielom zagranicznego kapitału.
Do moderacji
Odpowiedz
7
2