UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
czytam komentarze i widzę, że wy ludziska nie kumacie nic, a prawda jest taka, że koszty budowy już zdrożały około 25 procent, a zdrożeją jeszcze pewnie o kolejne 20-30 procent w tym roku, drożeje nie tylko żarcie ale wszystko, gacie wam zdrożeją, wszystko idzie w kosmos, a wy oglądacie w TVP bajki o zyskach z nowego ładu i cieszcie się z tej 100 za którą niedługo kupię sobie coś co niedawno kosztowało 30 zł, za butelkę wina was kupili, czy wy się różnicie od lumpów spod sklepu co idą głosować do wójta bo dał na wino?
Tyn