UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@Tyn - W tej całej układance, nie chodzi tylko o PiS, ale o WSZYSTKIE partie polityczne, które walczą nie o to, żeby było lepiej, tylko o to, żeby się dopchać do koryta i doić ludzi jak krowy. Wszystkie ich spory i szarpaniny mające miejsce przed kamerami i ew. na sejmowej mównicy kończą się w pakamerach ściskaniem rączek i poklepywaniem po pleckach, oraz wyścigami o to, kto lepiej laskę zrobi przedstawicielom zagranicznego kapitału.

Abnegat