UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Gdzie ci inwestorzy których miał to ściągnąć Wróblewski w obietnicach wyborczych ? gdzie te fundusze z UE na rozkwit Elbląga o których tak mówił Wróblewski. NIC nie zrealizował z obietnic wyborczych przypominam że to juz jest jego 2 kadencja jako naczelnego.


Anuluj