UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Gdzie ci inwestorzy których miał to ściągnąć Wróblewski w obietnicach wyborczych ? gdzie te fundusze z UE na rozkwit Elbląga o których tak mówił Wróblewski. NIC nie zrealizował z obietnic wyborczych przypominam że to juz jest jego 2 kadencja jako naczelnego.