UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

To są tereny, które leżą odłogiem od lat, dekad! TO chyba dobrze, że miasto chce to sprzedać, żeby przyszły nabywca coś tam zrobił, wybudował, prowadził firmę itd. To źle?! Po co miastu grunty z których nie korzysta i nie ma planów na korzystanie?

Ploterek

Anuluj