UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

A gdzie jest ten specjalista od kanału Sueskiego? Jeszcze się nie wypowiedział? Przecież wiadomo, że Elbląg przejmie wkrótce wszystkie przewozy towarowe i pasażerskie na Bałtyku i całym Oceanie Atlantyckim.

patriot

Anuluj