UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
A gdzie jest ten specjalista od kanału Sueskiego? Jeszcze się nie wypowiedział? Przecież wiadomo, że Elbląg przejmie wkrótce wszystkie przewozy towarowe i pasażerskie na Bałtyku i całym Oceanie Atlantyckim.
patriot