UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

A gdzie jest ten specjalista od kanału Sueskiego? Jeszcze się nie wypowiedział? Przecież wiadomo, że Elbląg przejmie wkrótce wszystkie przewozy towarowe i pasażerskie na Bałtyku i całym Oceanie Atlantyckim.

patriot