UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

O jak pięknie rozwija się współpraca rosyjsko-niemiecka i chińsko-rosyjsko-europejska na polsko-rosyjskim pograniczu:)Szkoda tylko, że - jak zawsze - bezmyślni i zakompleksienie Polacy guzik z tego mają, bo dzięki roztropności swojej i otwartości na świat, zarabiają tu głównie. .. Niemcy:)Bo Chińczycy, to wiadomo, że mądry i potężny naród więc nie ma nawet co fizys strzępić:)A co tam w sprawie Kolei Nadzalewowej już nasze post-styropianowe, neoliberalne, nieudaczne mędrki uradziły? Dalej będą zębiskami i pazurami szli w zaparte i obywatelkom a mieszkankom szkodzić?:)

RobertKoliński