UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - Naprawdę wstydu nie masz w ośmieszaniu się Naprawdę uważasz że ktoś wierzy w tą twoja wiedzę skoro sam nic nie zrobiłeś z swoim życiu? Przecież jesteś największym przegranym w tym mieście.


Anuluj