UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ten "Brak chętnych"w odniesieniu do ogłaszanych przez władze miasta przetargów zaczyna być denerwujący. Źle szacują ? A swoja drogą na tej sympatycznej żabie bawiły się całe pokolenia elblążan

nold

Anuluj