UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ten "Brak chętnych"w odniesieniu do ogłaszanych przez władze miasta przetargów zaczyna być denerwujący. Źle szacują ? A swoja drogą na tej sympatycznej żabie bawiły się całe pokolenia elblążan
nold
Ten "Brak chętnych"w odniesieniu do ogłaszanych przez władze miasta przetargów zaczyna być denerwujący. Źle szacują ? A swoja drogą na tej sympatycznej żabie bawiły się całe pokolenia elblążan
nold