UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

współczuję biedakom umysłowym, którzy wierzą, w propoctwa Glapinskiego, ten człowiek paple co mu ślina na język przyniesie, inflacja 7,3 procent jest nierealna, rozdawanie kasy tak się zawsze kończyło, z bieda nie walczy się rozdając biedakom kasę to ich tylko bardziej rozleniwia, trz na tworzyć im możliwości kształcenia, zmiany mentalu itd, teraz za te pieniądze biedaki kupują stare niemieckie graty a potem płaczą, że nie ma kasy na naprawy, paliwo, ubezpieczenie,

Yhjnn