UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Fajnie, a jak cos to będzie gadka, że nie mają kasy w budżecie przez PiS i gotowe. A czemu nie można poszerzyć mostu UE, znaczy zbudować dwupasmówki? No i co z rządowym programem "Mosty dla regionów"? Czy wladze Elbląga ubiegaly się o środki?
Do_pomorskiego