UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Fajnie, a jak cos to będzie gadka, że nie mają kasy w budżecie przez PiS i gotowe. A czemu nie można poszerzyć mostu UE, znaczy zbudować dwupasmówki? No i co z rządowym programem "Mosty dla regionów"? Czy wladze Elbląga ubiegaly się o środki?

Do_pomorskiego

Anuluj