UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

Fajnie, a jak cos to będzie gadka, że nie mają kasy w budżecie przez PiS i gotowe. A czemu nie można poszerzyć mostu UE, znaczy zbudować dwupasmówki? No i co z rządowym programem "Mosty dla regionów"? Czy wladze Elbląga ubiegaly się o środki?

Do_pomorskiego