UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - Marzy Ci się taki "nowy okres jak pp 1945"żeby komunistów w lektykach nosili aby zabrać ludziom dorebek ich życia ich i wielu pokoleń przez lata wasza czerwona elita opływała by w zrabowanym luksusie a reszta znowu by tyrała na utrzymanie tego wszystkiego jak nie to Sybir. Ty oczywiście jako pierwszy cieszył byś się przywilejami jako najbardziej pokrzywdzony przez kapitaluchów. Teraz udajesz zatroskanego losem robotników ale będąc u władzy kazałbyś strzelać do opornych ze strachu że utracisz przywileje.
Niszczlewactwo