UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@RobertKoliński - A bez ciebie zostanie w końcu normalny portal gdzie spokojnie będzie można przeczytać coś ciekawego podyskutować w spokojnej atmosferze beż tego całego lewackiego bełkotu który Ty tu prezentujesz od rana do wieczora człowieku czerwony bez życiowych perspektyw
Niszczlewactwo