UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@RobertKoliński - A bez ciebie zostanie w końcu normalny portal gdzie spokojnie będzie można przeczytać coś ciekawego podyskutować w spokojnej atmosferze beż tego całego lewackiego bełkotu który Ty tu prezentujesz od rana do wieczora człowieku czerwony bez życiowych perspektyw

Niszczlewactwo

Anuluj