UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Ładna działka zrobić tam mały park co Ci Wróbel ona przeszkadza chcesz tam kolejną biedronkę postawić ? Ile tych lokali usługowych teraz pełno lokali jest na wynajem a i zobacz ile w Regal Parku do wynajęcia. Ślepy jesteś wróbel czy co.

Gghhh

Anuluj