UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ładna działka zrobić tam mały park co Ci Wróbel ona przeszkadza chcesz tam kolejną biedronkę postawić ? Ile tych lokali usługowych teraz pełno lokali jest na wynajem a i zobacz ile w Regal Parku do wynajęcia. Ślepy jesteś wróbel czy co.
Gghhh