UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
śmieszą mnie te lamenty o podwyżkach, już od stycznia wchodzi Nowy ład i każdy uczciwy Polak będzie miał kasy jak lodu, natomiast wszystkie cwaniaczki będą bidować, będą żywić się tym co wygrzebią na śmietnikach i co dostańą od prawdziwych uczciwych Polaków, dobrze, że prąd podrożeje bo cwaniaków nie będzie na niego stać i prócz tego, że będą żyli w głodzie to w gratisie dostaną także ciemności i chłód i bardzo dobrze, w końcu będzie sprawiedliwie, a nie np. że taki Lewandowski zarabia miliony, a czym on się różni od emeryta
dorwać podwyżki cwaniakom