UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Wszystko super, ale dlaczego teren zielony osiedla ma być nieogrodzony skoro płacą za niego tylko mieszkańcy tych nowych domów, Druga uwaga to skoro Zatorze tak się zmienia i zabudowuje konieczne staje się polaczenie zjazdem z Malborskiej z Siódemką. I to już temat dla Prezydenta Wróblewskiego do realizacji.


Anuluj