UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
Wszystko super, ale dlaczego teren zielony osiedla ma być nieogrodzony skoro płacą za niego tylko mieszkańcy tych nowych domów, Druga uwaga to skoro Zatorze tak się zmienia i zabudowuje konieczne staje się polaczenie zjazdem z Malborskiej z Siódemką. I to już temat dla Prezydenta Wróblewskiego do realizacji.