UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
moje marzenie senne, zamieszkać w blokowisku ma Malborskiej w apartamencie 28 M2 w kredycie na 40 lat, może się kiedyś spełni, oby doznać tej radości kiedyś i tak przeżyć życie na bogato, a gdyby jeszcze na parkingu pod balkonem stał Passat TDI 18 letni z przebiegiem 89 tys km to byłbym w niebie
marzenie r