Wybrany wątek opinii

Dla czego nie budują na przedmieściach miasta, teraz każdy zmotoryzowany. Zamiast powiększać miasto to oni żeby jeden drugiemu w gary zaglądał przez okno.
Jeden na drugim (2021.12.15)
@Jeden na drugim - to się tam wybuduj, może więcej chętnych na zakup w mieście? proste?
(2021.12.15)
@Jeden na drugim - he, he. .. to będą puste mieszkania jako lokata kapitału jeśli w ogóle powstaną, Elbląg jest antywskaźnikiem, to znaczy tyle, że jak już tu coś się pojawia z koniunktury to oznacza to koniec szczytu hossy, np. amberdgold zawitał do Elbląga jak już naiwnych zabrakło nawet w Tczewie,
Thn f (2021.12.15)
@Jeden na drugim - dla tego i na razie
analfabet (2021.12.15)
Powrót do komentarzy