UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

@Jeden na drugim - he, he. .. to będą puste mieszkania jako lokata kapitału jeśli w ogóle powstaną, Elbląg jest antywskaźnikiem, to znaczy tyle, że jak już tu coś się pojawia z koniunktury to oznacza to koniec szczytu hossy, np. amberdgold zawitał do Elbląga jak już naiwnych zabrakło nawet w Tczewie,

Thn f

Anuluj