UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Dla czego nie budują na przedmieściach miasta, teraz każdy zmotoryzowany. Zamiast powiększać miasto to oni żeby jeden drugiemu w gary zaglądał przez okno.
Jeden na drugim
Dla czego nie budują na przedmieściach miasta, teraz każdy zmotoryzowany. Zamiast powiększać miasto to oni żeby jeden drugiemu w gary zaglądał przez okno.
Jeden na drugim