UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Dla czego nie budują na przedmieściach miasta, teraz każdy zmotoryzowany. Zamiast powiększać miasto to oni żeby jeden drugiemu w gary zaglądał przez okno.

Jeden na drugim

Anuluj