UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Serce rośnie!!!! Elbląg 200 tys mieszkańców!!! Ściągajcie duże firmy do Elbląga! Odebrać przywileje Olsztynowi!!!!!
Serce rośnie!!!! Elbląg 200 tys mieszkańców!!! Ściągajcie duże firmy do Elbląga! Odebrać przywileje Olsztynowi!!!!!