UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Serce rośnie!!!! Elbląg 200 tys mieszkańców!!! Ściągajcie duże firmy do Elbląga! Odebrać przywileje Olsztynowi!!!!!


Anuluj