UWAGA!
[X]
Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
lub zarejestruj konto na portElu.
@bbbb - Mylisz się w kilku kwestiach. Bardzo często bywam poza Elblągiem, konkretnie Gdańsk. Tu ludzie częściej sprzątają po swych psach w porównaniu do Elbląga. Po drugie najbardziej ekologiczny jest nawóz roślinny. Psimi odchodami nie podsypiesz warzywek na grządce, nie wrzucisz ich do kompostownika ani kontenera na bioodpady. Czy, idąc Twym tokiem rozumowania, mogę na publiczny pas zieleni wyrzucać obierki z kuchni, bo przecież to świetny nawóz?
cccc