Wybrany wątek opinii

Ja się pytam co zrobiono w temacie wejścia Pomorskiej Strefy do Elbląga, która była bardzo tym zainteresowana: elblag. net/artykuly/czy-pomorska-strefa-ekonomiczna-znajdzie-inwestoro, 13176.htm. Czy ktoś ma moc, aby zapytać odpowiednie osoby w Elblągu czemu to nie doszło do skutku? Może ktoś w Elblągu celowo działa na niekorzyść rozwoju tego miasta?
laskipaa (2021.12.10)
@laskipaa - Nie działa celowo na szkodę miasta. .. to efekt dodany NIEGOSPODARNOŚCI i być może pazerności. ..
GłębokaMyśl (2021.12.10)
@GłębokaMyśl - Ja jestem po prostu arcyciekaw jak ta sprawa się skończyła, bo temat był głośny a i ktoryś z komentujących ostatnio tutaj to przypomniał (chyba Ryszard Klim), że ze strony Pomorskiej SSE bylo zainteresowanie. To jest do pilnego wyjaśnienia z jakiego powodu nie zostało to doprowadzone do pomyślnego końca i kto jest za to odpowiedzialny.
laskipaa (2021.12.10)
Powrót do komentarzy