UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Ja się pytam co zrobiono w temacie wejścia Pomorskiej Strefy do Elbląga, która była bardzo tym zainteresowana: elblag. net/artykuly/czy-pomorska-strefa-ekonomiczna-znajdzie-inwestoro, 13176.htm. Czy ktoś ma moc, aby zapytać odpowiednie osoby w Elblągu czemu to nie doszło do skutku? Może ktoś w Elblągu celowo działa na niekorzyść rozwoju tego miasta?
laskipaa