UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
@GłębokaMyśl - Ja jestem po prostu arcyciekaw jak ta sprawa się skończyła, bo temat był głośny a i ktoryś z komentujących ostatnio tutaj to przypomniał (chyba Ryszard Klim), że ze strony Pomorskiej SSE bylo zainteresowanie. To jest do pilnego wyjaśnienia z jakiego powodu nie zostało to doprowadzone do pomyślnego końca i kto jest za to odpowiedzialny.
laskipaa