Wybrany wątek opinii

Wnoszę o postawienie Misia przed Urzędem Miejskim.
NadszyszkownikKilkujadek (2021.12.07)
@NadszyszkownikKilkujadek - ale koniecznie takiego na miarę naszych czasów, nie zważając na możliwości i po dwa pomniki nad jarem i zawadzie i niech mają chociaż jeden na nowych osiedlach przy bielanach - popieram
(2021.12.07)
Powrót do komentarzy