UWAGA!

[X]

Komentuj korzystając ze swojego nicka. W tym celu Zaloguj się kontem portElu lub Facebooka
lub zarejestruj konto na portElu.
Anuluj

@NadszyszkownikKilkujadek - ale koniecznie takiego na miarę naszych czasów, nie zważając na możliwości i po dwa pomniki nad jarem i zawadzie i niech mają chociaż jeden na nowych osiedlach przy bielanach - popieram