UWAGA!

[X]

Zgłaszanie opinii do moderacji

Proponuję zdelegalizować dwie rządzące Polską sekty i odebrać majątki wszystkim ksiedzom i pisiorom gdyż ich ma pochodzą one z przestępstw

Żeby Polska była Polską

Anuluj