UWAGA!
[X]Zgłaszanie opinii do moderacji
Proponuję zdelegalizować dwie rządzące Polską sekty i odebrać majątki wszystkim ksiedzom i pisiorom gdyż ich ma pochodzą one z przestępstw
Żeby Polska była Polską
Proponuję zdelegalizować dwie rządzące Polską sekty i odebrać majątki wszystkim ksiedzom i pisiorom gdyż ich ma pochodzą one z przestępstw
Żeby Polska była Polską